top of page

Není pro nás novinkou, pečovat o zahrady našich klientů.  Zahradníci se starají o  pravidelné i jednorázové  sekání trávy, údržbu zeleně a celkovou péči o zahradu.

 

O Vaši zeleň se postará  spolehlivý  a šikovný zahradník.

Trávníky u rodinných domů a  reprezentativní trávníky sekají naši zahradníci  s přímým sběrem a odvozem posekané trávy. Rozsáhlejší  zelené plochy jsou sekány tzv. mulčováním. Údržba  zeleně je pro profesionální techniku a pro zkušené zahradníky hračkou. Nepotřebná posekaná tráva a ostatní biomasa vzniklá při údržbě zeleně zahradníci posbírají, odvezou a následně ji zlikvidují. Péči o zeleň přizpůsobíme  Vašim přáním  a požadavkům  tak, abychom Vás  neomezovali a nerušili. Díky technice, kterou při údržbě zeleně naši zahradníci  využívají,  není problémem  ani rizikové kácení stromů.

 

Služby našich  zahradníků :

- celoroční údržba zeleně - údržba zahrad, parků a venkovních pozemků - realizace zahradních jezírek - stromová chirurgie - rizikové kácení stromů - údržba živých plotů - zakládání trávníků - řez okrasných dřevin - realizace sadových úprav - skalky a mnoho dalších služeb

 

Naši zahradníci si s Vaší zahradou hravě poradí.

Údržba zahrad

bottom of page